Вт, 18.05.2021, 05:33
Офіційний сайт AVON
Ейвон на Україні
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость


тел.0987223019

Програми акції знижки для Представників AVON,Головна » Статті » Все про Avon

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРЯМОГО ПРОДАЖУ
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРЯМОГО ПРОДАЖУ
Про Асоціацію

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРЯМОГО ПРОДАЖУ – недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні та була створена у 2001 році. Члени Асоціації – 9 компаній, що здійснюють діяльність у сфері прямого продажу в Україні: «Єйвон Косметікс Юкрейн», «Емвей Україна», «Мери Кей (Україна) Лімітед», «Оріфлейм Косметікс Україна», «Фаберлік-Україна», «Морінда Україна», «Гербалайф Україна», «Нускін Ентерпрайзес Україна», «Тієнс Україна».

УАПП представляє інтереси галузі прямих продажів товарів і послуг в Україні, а також захищає права споживачів і тих, хто співпрацює з компаніями прямих продажів. Асоціацією розроблено і впроваджено Кодекс професійної етики для її членів, який передбачає норми і правила професійної поведінки в галузі прямих продажів товарів і послуг. Асоціація також входить до Європейської асоціації прямого продажу та Світової федерації асоціацій прямого продажу.

Дізнатися більшепро Асоціацію можна тут

Останні новини у сфері прямих продажів можна дізнатися на сторінці прес-офісу УАПП тут

Голова Ради Директорів
Вищим органом управління Асоціації є Рада Директорів, яка складається з керівників компаній-членів і збирається на засідання двічі на рік. Щороку Рада Директорів УАПП обирає Голову.
Starkova У 2012 році Генерального Директора «Ейвон Косметікс Юкрейн» Олену Старкову обрали Головою Ради Директорів Української Асоціації прямих продажів.

Олена Старкова працює на косметичному ринку і ринку прямих продажів більше 16 років. Вона приєдналася до компанії AVON в 1996 р. і змогла зробити кар'єру від представника до керівника компанії в декількох країнах.

Олена третій рік очолює команду AVON, Україна і Грузія. За цей час у ролі генерального директора Олена встигла побудувати сильну управлінську команду компанії в Україні та Грузії, створити нову організаційну структуру Маркетингу та комерційної активації в Східній Європі. Крім того, під керівництвом Олени Старкової команда AVON, Україна і Грузія, змогла значно поліпшити фінансові показники діяльності компанії.

Пройшовши всі етапи кар'єрного росту в компанії AVON - представник, координатор, районний менеджер з продажу, національний менеджер з навчання - з 2002 р. Олена Старкова займається розвитком бізнесу компанії AVON на керівних посадах:

• 2002 - 2004 рр. - Регіональний менеджер з продажу AVON, Росія;

• 2004 - 2005 рр. - Директор Відділу продажів AVON, Польща, з підпорядкуванням Віце-президенту Центральної та Східної Європи та Генеральному директору Польщі;

• 2005 - 2007 рр. - Генеральний директор Сербії і Чорногорії, підпорядкування Генеральному директору Південної Європи;

• 2007 - 2010 рр. - Директор з Сервісу продажів AVON, Росія, підпорядкування Віце-президенту Східної Європи.

У квітні 2010 року Олена Старкова зійшла на нову посаду Генерального директора AVON, Україна і Грузія, ставши першою жінкою Генеральним директором компанії на цих ринках.

З 1 лютого 2012 року Олена Старкова була обрана Головою ради директорів Української Асоціації прямих продажів. До цього, в 2005-2006 рр., Олена очолювала Асоціацію прямих продажів в Сербії, а також мала досвід роботи в Європейській асоціації прямих продажів.
Кодекс професійної Етики УАПП

Асоціацією розроблено та втілено Кодекс професійної етики.
Цей Кодекс регулює взаємовідносини:

 • Компаніями та Продавцями, з одного боку, і споживачами, з другого боку;
 • між Компаніями, що є членами «Української Асоціації прямих продажів»;
 • між Компаніями і Продавцями, що здійснюють прямий продаж товарів (послуг).

Компанія «Ейвон Крсметікс Юкрейн» бере на себе повні зобов`язання, щодо дотримання норм Кодексу етики УАПП. Та навчає усіх своїх Представників і Координаторів пропонувати продукцію і власний бізнес на добросовісних та етичних засадах.

У разі порушень норм Кодексу, ви завжди можете звертатися до Адміністратора Кодексу УАПП. Захист прав покупців та дистриб'юторів в компаніях прямих продажів УАПП: телефон Адміністратора Кодексу 044 229 26 00, поштова адреса 01001, Київ-1, Головпоштамт а / с 482, e-mail: code@udsa.org.ua

Дізнайтеся як подати електронну або поштову заяву тут.

Контакти Адміністратора Кодексу завжди є на останніх сторінках Каталогів Avon.

Ознайомтеся з повним текстом Кодексу професійної етики УАПП тут

Перегляньте брошуру Кодексу етики

Метод прямого продажу

Компанія AVON розповсюджує свою продукцію за методом прямого продажу.
Прямий продаж – це реалізація товарів та послуг кінцевому споживачу за межами звичайних місць роздрібної торгівлі шляхом індивідуальної презентації товарів чи послуг.

Характерними ознаками методу прямого продажу є безпосередній контакт зі споживачем у зручному для нього місці, демонстрація продукції та вичерпна консультація продавця щодо неї та можливостей бізнесу прямого продажу.
Основну роль у посередництві між компанією-виробником і кінцевим споживачем виконують незалежні продавці або дистриб’ютори, консультанти, представники тощо.
Прямий продаж може здійснюватися один-на-один або шляхом організації групової презентації. Методом прямого продажу може продаватися продукція та послуги, товари тривалого використання.

Прямий продаж є зручним для споживачів продукції, які бажають мати альтернативу магазинам чи іншим традиційним закладам роздрібної торгівлі.

Цей метод придбання продукції стає дедалі поширенішим, адже має певні переваги для споживача:

 • економія часу - здійснення покупки у зручний час;
 • доступ до широкого спектру якісних товарів;
 • безпосередній контакт та спілкування з продавцем;
 • високий рівень сервісу;
 • консультація та демонстрація відповідно до індивідуальних потреб;
 • можливість спробувати чи протестувати продукцію перед купівлею;
 • можливість повернути товар протягом передбаченого терміну;
 • персональна доставка у зручне для клієнта місце;
 • наявність гарантій та післяпродажного обслуговування, 100% гарантія якості.

Робота консультанта приваблива тим, що пропонує:

 • Додатковий дохід, можливість покращити матеріальне становище;
 • Гнучкий графік роботи та можливість більше часу проводити з родиною;
 • Відсутність безпосереднього керівника;
 • Можливість розпочати власний бізнес;
 • Можливість спілкування з людьми.
Категорія: Все про Avon | Додав: таня (26.04.2014)
Переглядів: 837 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:

Онлайн анкета

.

.

Робота в Avon

Instagram

Instagram

.

Яндекс.Метрика Аккаунт tanysha1 Рейтинг@Mail.ru

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Emeil;avon-tanysha@meta.ua