Ср, 12.05.2021, 23:48
Офіційний сайт AVON
Ейвон на Україні
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость


тел.0987223019

Програми акції знижки для Представників AVON,



Головна » Статті » Для представників

Кредит* для Представників

Схема подвоєння ліміту кредиту* членів Президентського Клубу

Тільки у Компанії Avon Ви зможете отримати безвідсотковий кредит на продукцію, що передбачає придбання Представниками продукції без попередніх вкладень. Ви спочатку отримуєте замовлення, а сплачуєте його упродовж 21 дня з моменту опрацювання замовлення. Більше того, якщо Ви сплачуєте Ваші замовлення вчасно, Ваша сума кредиту (ліміт кредиту) на продукцію буде рости. Ви можете отримати інвестицію від 1200 грн і до 2800 грн і навіть від 4000 до 18000 грн, якщо Ви член Президентського Клубу Представників.

 

* Під кредитом розуміється відсрочка платежу за замовлену продукцію
Кредит - це додатковий сервіс в придбанні продукції без попередніх збитків для Представників компанії ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» (надалі - Компанія). Мається на увазі те, що людина спочатку отримує замовлення, а сплачує впродовж 21 дня з моменту опрацювання замовлення.
ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІМІТУ КРЕДИТУ
1. Схема підвищення-зниження ліміту кредиту
2. Особливості:
1) Новому Представнику з розміщенням першого замовлення надається ліміт кредиту, що дорівнює Рівню 1.

2) Ліміт кредиту підвищується до Рівня 2 при своєчасній оплаті 3-х замовлень поспіль. Після своєчасної оплати за попереднє замовлення.

3) Після повної оплати першого замовлення, починаючи з другого замовлення, Представник має можливість розміщувати декілька замовлень в рамках ліміту кредиту.

4) У випадку несвоєчасної оплати (оплати пізніше 21 дня від дати рахунку-накладної)відбувається зниження ліміту кредиту на рівень 1.

5)Ліміт кредиту Представника, що досягнув 2 Рівня, у випадку несвоєчасної оплати, падає на 1-й Рівень.

6) Можливість збільшення кредиту може бути відновлена, якщо Представник розміщує три замовлення (незалежно від інтервалу їх розміщення) та своєчасно оплачує їх.
3. Термін сплати замовлення:
Термін сплати замовлення – 10 днів з дня отримання замовлення.

Своєчасна оплата – надходження грошових коштів в повному розмірі на рахунок Представника в базу даних Компанії в термін не пізніше 21-го дня з моменту виписки рахунку-фактури. Тобто, оплатити Ваше замовлення Вам потрібно у термін в 10 днів з регламентованої дати отримання замовлення, щоб кошти надійшли не пізніше 21-го дня з дати накладної-рахунку.

Несвоєчасна оплата – надходження грошових коштів на рахунок Представника в базу даних Компанії пізніше 21-го дня з дати виписки рахунку-фактури.
4. Підвищення ліміту кредиту*:
Зауважте, при оформленні замовлення на суму, що перевищує Ваш поточний ліміт кредиту*, замовлення може бути оброблено лише за умови своєчасної попередньої сплати різниці між сумою замовлення за цінами каталогу та лімітом кредиту за цінами каталогу. У випадку відсутності такої сплати, замовлення буде зменшено до суми ліміту кредиту згідно з правилами скорочення замовлення.
* Під кредитом розуміється відстрочка платежу за замовлену продукцію
 
ПРИВІЛЕЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ «ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КЛУБУ»
Схема подвоєння ліміту кредиту* членів Президентського Клубу
  1. Ваш ліміт кредиту* не знижується нижче рівня, який Ви здобули в Президентському Клубі!
  2. При досягненні рівня Президентського клубу, після своєчасної оплати за попереднє замовлення, ви отримуєте підвищений рівень ліміту кредиту ( наприклад для рівня «Срібло» - 6000)
  3. Ви втрачаєте підвищений ліміт кредиту*, якщо Ви несвоєчасно сплачуєте Ваше замовлення. Ви також можете відновити підвищенийліміт кредиту, сплативши 3 замовлення поспіль своєчасно.
  4. При оформленні замовлення на суму, що перевищує Ваш поточний ліміт кредиту*, замовлення може бути оброблено лише за умови своєчасної сплати різниці між сумою замовлення за цінами каталогу та лімітом кредиту* за цінами каталогу. У випадку відсутності такої сплати, замовлення буде зменшено до суми ліміту кредиту згідно з правилами скорочення замовлення.
  5. Термін сплати замовлень – 10 днів з регламентованої дати доставки замовлення. Кошти мають поступити на особовий рахунок не пізніше, ніж на 21-й день з дня виписку рахунку-фактури.

* Під кредитом розуміється відсрочка платежу за замовлену продукцію
Категорія: Для представників | Додав: таня (22.11.2014)
Переглядів: 719 | Теги: Термін сплати замовлення, ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІМІТУ КРЕДИТУ, оплата замовлення в ейвоні | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:

Онлайн анкета

.

.

Робота в Avon

Instagram

Instagram

.

Яндекс.Метрика Аккаунт tanysha1 Рейтинг@Mail.ru

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Emeil;avon-tanysha@meta.ua