Сб, 15.05.2021, 19:27
Офіційний сайт AVON
Ейвон на Україні
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость


тел.0987223019

Програми акції знижки для Представників AVON,Головна » Статті » Для представників

Як стати консультантом компанії Avon

Маєте вільний час? Працюєте повний день? Настав Ваш зірковий час з „Ейвон”!

Якщо Ви вирішили знову працювати, після декретної відпустки, чи просто прагнете мати свою справу, в кожному з випадків статус Представника „Ейвон” дає Вам невичерпні можливості. Навіть якщо Ви ніколи нічого не продавали раніше, Ви зможете зробити це разом з „Ейвон”. Як компанія-лідер в розробці ароматів, декоративної косметики та засобів проти старіння шкіри, „Ейвон” надає Вам можливість продавати та досягати успіху саме зараз! „Ейвон” – це перевірений шлях до успіху для мільйонів Представників різних країн, різного віку та різних способів життя

Понад 5 мільйонів Покупців „Ейвон” скористались і задоволені цими перевагами:

Без початкових інвестицій: для того, щоб розпочати бізнес Вам не потрібно вкладати власні кошти.
Складіть свій розклад: будьте вдома, коли діти повертаються зі школи, або розпочніть бізнес з повним робочим днем – вирішувати Вам.
Неймовірний заробіток та кар'єрний потенціал: продавайте та розказуйте про можливості тим, кого Ви залучаєте до співпраці та навчаєте, щоб досягти ще більшу фінансову винагороду.
Відмінні можливості ексклюзивно для Представників «Ейвон»: отримуйте значні знижки на продукцію, отримуйте додаткові знання в сфері косметології, отримуйте відзнаки та заохочення.

Ви створюєте правила – Ви отримуєте прибутки!

Коли Ви працюєте для інших, вони визначають Вашу заробітну платню, та дуже часто – і Ваш кар’єрний зріст. Коли Ви розпочинаєте власний бізнес з „Ейвон”, Вашим фінансовим та особистим успіхам не має меж! Ваш потенціал - тільки у Ваших цілях та прагненнях. Оберіть роботу всього протягом 20 годин на тиждень – і Ви отримаєте більший прибуток, ніж від звичайної тимчасової роботи. Або почніть отримувати прибутки, ставши координатором та запропонуйте переваги від співпраці з „Ейвон” для тих, кого Ви залучили до співпраці, та отримуйте прибуток завдяки їх успіху. На додаток до цієї надзвичайної можливості заробітку, Ви зможете допомагати людям змінювати життя інших людей. Ви можете приєднатись до елітної команди Координаторів, деякі з яких отримують високі прибутки, виграють розкішні подорожі, та отримують визнання - з „Ейвон”. Ви можете перетворити свої мрії в реальність.*

Дуже легко продавати, тому що це „Ейвон”!

Являючись найбільшою компанією з прямого продажу у світі, дуже легко зрозуміти, чому мільйони таких саме людей, як Ви, отримують перевагу від того, що вони мають самостійний бізнес. Тому що продаж продукції „Ейвон” неможливо порівняти з продажем будь-якої іншої продукції - продукція „Ейвон” вища за якістю та перевірена протягом 120 років. Портфоліо „Ейвон” нараховує багато визнаних світом косметичних брендів, а саме Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Avon Solutions, Advance Techniques. „Ейвон” продовжує встановлювати нові високі стандарти до інноваційних продуктів та успішного продажу цих глобальних брендів, що зміцнюють лідерство „Ейвон” у світі краси, технологій та відданості клієнтів.

Разом з „Ейвон” Ви створюєте бізнес для себе, але у Вас є надійний партнер !

Вам сподобається прямий доступ до перевірених, потужних інструментів з маркетингу та продажу, особливих заохочувальних програм щодо продукції, бонусів та постійної підтримки від Вашого Координатора та Районного менеджеру. Ви дуже швидко пересвідчитесь, чому більше ніж 5 мільйонів людей у світі досягають фінансового успіху та особистого росту в якості Покупця „Ейвон”.

Три простих кроки до успіху: Продавай – Пропонуй – Показуй

Розпочніть справу з запрошення на зустріч ваших друзів та знайомих, на якій Ви представите продукцію та каталог.

Особисто та он-лайн, стрімко йдіть до успіху, отримуючи переваги ексклюзивно для „Ейвон”:

Найповніші матеріали з маркетингу, продажу та особистого розвитку на відстані долоні – від проспектів до он-лайн курсів, допоможуть Вам збільшити продажі та наповнити ваше життя енергією.
Заохочення, винагороди та визнання – грійтеся в променях успіху, від фінансових заохочень до сплачених відпусток та нагород від компанії.
Стартовій набір Представника із зразками продукції.
Програма Розвитку нового Представника – подарунки з кожним замовленням!
Бонуси Швидкого старту для нових Координаторів – стартуйте до Вашого успіху - залучайте та навчайте нових Представників, збільшуючи прибутки.

Приєднуйтесь до світового лідера!

Покупці „Ейвон” – це люди з різним життєвим досвідом, з усіх куточків світу. У них були різні приводи стати покупцями „Ейвон” , але була одна чітка ціль: знайти особисте призначення та незвичайний заробітків потенціал. Ви можете бути босом самому собі та складати власний розклад роботи - з „Ейвон”, компанією для жінок, Ви можете мати все це!

Представляти „Ейвон” – унікальна можливість, адже „Ейвон” – унікальна компанія!

Ейвон” - світовий лідер в категорії ароматів, декоративної косметики та продукції, що запобігає старінню шкіри, зі щорічними обсягами продажу понад 8 мільярдів доларів США – постійно з’являється в рейтингу компаній-лідерів, що публікується в журналі „Форчунз”.
Понад 5 мільйонів Представників в усьому світі. „Ейвон” – лідер з надання можливостей для Представників у більш ніж 100 країнах, з простим, перевіреним шляхом до фінансового успіху.
Доступні найновітніші інструменти з маркетингу та продажу - від особистих контактів до електронного розповсюдження , „Ейвон” надає легкі можливості до успіху.
Глобальний Науковий та Дослідницький Центр „Ейвон”, в який інвестовано 100 мільйонів доларів – це запорука стабільного лідерства на ринку краси.
Все, що пов'язано з «Ейвон», я пов'язую з собою – я справжній уболівальник і активний гравець водночас. «Ейвон» - це нестандартний погляд на рішення, нові ідеї, пропозиції… А люди! Яких людей я зустріла! Мені дуже сподобалось, що я працюю в оточенні молодих, енергійних людей – це передалося мені, і відтепер я відчуваю себе значно молодшою!

Діана Есенфельд (координатор з перших днів діяльності Компанії в Україні), м. Київ

„Ейвон”- лідер з прямого продажу з 1886

«Ейвон» було засновано в 1886, як Каліфорнійську Парфумерну Компанію. Її засновник Девід Макконелл дійшов висновку, що пропонувати свої аромати прямо клієнтам – переважно жінкам – більш ефективно, ніж використовувати традиційні методи продажу. Його першим «Покупцем» – тоді їх називали Генеральними Агентами – була Міс П.Ф.Е. Албі з Вінчестеру, Нью Гемпшир, яка подорожувала потягом, на конях та пішки, продаючи „Ейвон” та наймаючи нових Агентів. Це було початком історії „Ейвон” в галузі натхнення жінок, пропонуючи їм фінансові та професійні можливості в ті часи, коли можливостей було обмаль. Наприклад, американські жінки отримали право голосу на виборах лише 34 роки по тому! Сьогодні, „Ейвон” продовжує надавати економічні можливості для жінок з усього світу.

„Ейвон” - визнаний в світі косметичний бренд

Будучи лідером в галузі боротьби проти старіння шкіри та розробляючи передові концепції в галузі декоративної косметики, „Ейвон” постійно прагне інновацій в технології продукту, в дизайні, в маркетингу та продажах. Портфоліо продуктів „Ейвон” нараховує такі косметичні бренди, як Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Avon Solutions, Advance Techniques, Avon Naturals.

„Ейвон” - компанія для жінок

Ейвон” віддана жінкам усіх націй та будь-якого віку не тільки як своїм клієнткам та Представникам, а саме людям. Ми віримо, що, надаючи економічну незалежність всім жінкам та спільнотам, де вони живуть та працюють, ми також піклуємся про їх здоров’я та захищеність. З 1955 року, коли було створено Фонд „Ейвон”, понад 500 мільйонів доларів було спрямовано на боротьбу проти раку молочної залози, домашнього насильства та на невідкладну допомогу жінкам та їх родинам в усьому світі. „Ейвон” - корпорація, яка зробила найбільший у світі внесок у просвітницьку та наукову діяльність в галузі боротьби з раком молочної залози. А починаючи з квітня 2007 року, новий фонд Нello Tomorrow Fund, створений «Ейвон», буде щотижня давати премію у розмірі $5,000 жінкам США, які запропонували найкращий соціальний проект за напрямками: розвиток бізнесу, робота в місцевих громадах .

Заповніть, будь ласка Заявку і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами!

Якщо Вас зацікавила дана інформація і Ви проживаєте в Україні, зв'яжіться, будь ласка зі мною.
ICQ #: 647238875

Електронна пошта:

avon-tanysha@yandex.ru

Також Ви можете зв'язатися з нами за номерами:

098-722-30-19 для абонентів Київстар

063-602-96-15-для абонентів Life
095-501-17-25-для абонентів Мтс

 

Про роботу в Ейвон ви можете почитати тут.

Категорія: Для представників | Додав: таня (25.03.2015)
Переглядів: 1623 | Коментарі: 2 | Теги: Як стати консультантом компанії Avo | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 1
1 Лилия   [Матеріал]
Здравствуйте.хочу заниматся распространением вашей продукцыи. Я Жыву в Киевской области biggrin
Відповідь: Добрый день,заполните форму для регистрации в эйвон и мы с вами свяжимся.
РЕГИСТРАЦИЯ

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:

Онлайн анкета

.

.

Робота в Avon

Instagram

Instagram

.

Яндекс.Метрика Аккаунт tanysha1 Рейтинг@Mail.ru

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Emeil;avon-tanysha@meta.ua