Вт, 16.04.2024, 15:56
Офіційний сайт AVON
Ейвон на Україні
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость


тел.0987223019

Хочу бути Лідером! - Форум о косметике Avon



[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: таня  
Форум о косметике Avon » Розділ для представників Avon » Хочу бути Лідером! » Хочу бути Лідером!
Хочу бути Лідером!
таняДата: Ср, 16.07.2014, 15:35 | Повідомлення # 1
хозяйка сайта
Група: Администратор
Повідомлень: 504
Нагороди: 0
Статус: Offline
Американський мільйонер Хантингтон Хартфорд вважає: « дуже багатими стають не ті ,
хто вміє ладнати з шефом і завжди все робить як треба. Такі люди можуть стати високооплачуваними співробітниками , не більше того
... » Йому вторить один з найбагатших людей світу Поль Гетті :« Ви
ніколи не отримаєте багато , працюючи на когось. Досягти справжнього успіху в справі - означає очолити її ». Ну а Ви ? Чи здатні Ви стати ініціатором перспективних починань , повести за собою захоплених людей , стати лідером групи Покупців і продовжити свою
кар'єру в ролі Координатора компанії AVON ?

Дайте відповідь на питання даного тесту «Так» або «Ні» ; допустимі відповіді « не знаю » або « не впевнений ».

 
1 . Якщо якесь авторитетна особа публічно висловлює думку , яку я вважаю невірним , я постараюся щоб присутні вислухали і мою точку зору.

2 . У дитинстві мене частенько називали неслухняною дитиною .

3 . Переконаний , що навколишній світ може бути поліпшений .

4 . Не люблю , коли рідні та близькі намагаються мене опікати , докучають порадами.

5 . У ситуаціях , що вимагають серйозного рішення , я не схильний до довгих коливань.

6 . По-моєму більшість суспільно-політичних проблем виникає через недостатній твердості відповідальних керівників .

7 . Я не ніяковію , якщо мені доводиться комусь дорікати .

8 . Якщо з якоюсь справою неможливо впоратися одному , то для його виконання мені потрібні помічники , а не порадники .

9 . У суперечках завжди намагаюся залишити за собою останнє слово .

10 . Вважаю , що ніякої прогрес немислимий без прагнення людей до переваги над іншими.

11 . Часто мені доводиться брати на себе відповідальність , тому що інші недостатньо рішучі.

12 . Не вірю в абсолютне рівноправність у подружніх стосунках , у своїй родині волію бути главою .

13 . Коли в гостях ніхто не наважується взяти з страви останній шматок торта , я спокійно можу це зробити.

14 . Люблю бути в центрі уваги.

15 . У своїй кар'єрі готовий змириться з роллю підлеглого як з тимчасовою.

 

Підіб'ємо підсумок .

За кожну відповідь «ТАК» зараховується 10 балів , «НЕ ЗНАЮ » , «НЕ ВПЕВНЕНИЙ » - 5 балів , негативні відповіді - 0 балів.

Понад 100 балів. Вам не займати ініціативи і впевненості в собі. Схоже , сама природа приготувала Вам роль ватажка , забезпечивши для цього
необхідними якостями - сміливістю , цілеспрямованістю , твердою волею . Однак , у цих достоїнств буває і зворотний бік - завищена самооцінка ,
безцеремонність , невміння рахуватися з чужими інтересами . Ви зумієте досягти чималих успіхів , якщо будете пам'ятати : люди охоче йдуть за лідерами , але недолюблюють диктаторів.

50 - 100 балів. Ви володієте виключно цінним якістю - вмінням приймати роль ведучого або веденого залежно від обставин. Повага до авторитету не заважає Вам мати власну точку зору. Для Вас знайдеться місце в будь-якому колективі . Залишається тільки вибрати таке місце , яке б Вас влаштовувало.

Менше 50 балів. По своїй натурі Ви більш схильні приймати роль виконавця і підлеглого . Вас обтяжує особиста відповідальність і Ви швидше віддасте перевагу слідувати директивам. А може бути , Ви здатні на більше? Щоб домогтися успіху частіше згадуйте мудрий афоризм: «Два сорти людей ніколи нічого не доб'ються : ті . Хто не вміє виконувати вказівки , і ті , хто вміє тільки виконувати вказівки » .


Духи говорят о женщине больше, чем ее почерк.
 
Форум о косметике Avon » Розділ для представників Avon » Хочу бути Лідером! » Хочу бути Лідером!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Имя:
Текст сообщения:
Код безопасности:

Emeil;avon-tanysha@meta.ua